Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

AÖF Kitapları

Açıköğretim programlarının herhangi bir bölümünde okuyan öğrencilerin iki dönem boyunca girecekleri sınavlara dair kaliteli ve güncel bilgiler içeren kaynaklar, KitapAl’ın AÖF kitapları kategorisinde sizlerle buluşmayı bekliyor! İçinde müfredata uygun şekilde hazırlanmış bilgilerin yanı sıra sınav formatına uygun soruların da yer bulduğu AÖF kitapları ile siz de sınavlara bilinçli bir şekilde hazırlanabilirsiniz!

Dönemsel olarak düzenlenen sınavlar için öğrencilerin sorumlu tutulduğu derslere göre planlanan kitapların yer aldığı KitapAl’ın online kataloğunda; konu anlatımı, çıkmış sorular ve tek ders kitapları başta olmak üzere farklı alanlara yönelik birçok seçenek bulunuyor. Aralarında marka ve yönetimi, halkla ilişkiler, temel bilgi teknolojileri gibi bölümlerin temel derslerini içeren kaynaklar ile suç sosyolojisi, iş ve yaşamda motivasyon, ev endüstrisi ve benzeri spesifik derslerin kitaplarından oluşan AÖF kitapları; farklı seviyedeki adayların değişen ihtiyaçlarına sunuluyor.

Açıköğretim bölümlerinin ilgili derslerinde başarılı olabilmek için siz de kaliteli ve faydalı kaynaklar arıyorsanız, KitapAl’ın online mağazasındaki ürünleri inceleyebilir; beğendiklerinizi günün her saati güvenli ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.