Sıralama seçin
Görünüm
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Adli – İdari Hakimlik Kitapları

Hakimlik mesleğine gönül vermiş adayların girmekle yükümlü oldukları sınavlardan başarılı olabilmelerine yardımcı olmak amacıyla güncel bilgilerle hazırlanan kaynaklar, adli – idari hakimlik kitapları kategorisinde sizleri bekliyor! Mevcut bilgilerinizi test etmenizi ve yeni bilgiler edinmenizi kolaylaştıracak her biri uzmanlar tarafından özenle hazırlanmış kitap setlerini KitapAl’ın ayrıcalıklı ürün koleksiyonunda bulabilirsiniz!

Adli hakimlik ve idari hakimlik olmak üzere iki alana ayrılmış kaynakların bulunduğu KitapAl’ın online mağazasında; konuları ayrıntılı bir şekilde öğrenebilmenizi sağlayacak konu anlatımı kitapları, bilgilerinizi geliştirmenizi sağlayacak test kitapları ve size zaman yönetimi konusunda deneyim kazandıracak deneme kitapları yer alıyor. İdari yargılama, medeni hukuk, vergi uyumu, borçlar hukuku ve benzeri derslerin müfredata uygun şekilde yazılmış kaynaklarını içeren adli – idari hakimlik kitapları; sınavlara bilinçli bir yaklaşım eşliğinde hazırlanmanıza yardımcı olmayı hedefliyor.

Adaletin temsilcisi olan hakimlik mesleğinin adli ve idari bölümleri için ayrı ayrı düzenlenmiş sınav kitaplarını siz de KitapAl’ın online kataloğunda inceleyebilir; gereksinimlerinize uygun kaynakları günün her saati güvenli ödeme sistemleri yoluyla sipariş verebilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.