Sıralama seçin
Görünüm
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Dikkat Güçlendirme Setleri

İçeriğinde büyüme çağındaki çocuğunuzun düşünme becerisini geliştirecek oyunların yer aldığı kitaplardan oluşan dikkat güçlendirme setleri, farklı ihtiyaçlar için hazırlanmış seçenekleriyle KitapAl’ın online mağaza sayfalarında sizlerle! Adeda, Teas Press gibi çocuk gelişim kitapları yayınlama konusunda tecrübeli yayınevlerinin ürünlerinin yer bulduğu KitapAl’ın online mağazasında siz de çocuğunuz için ideal öğretici ve geliştirici olacak kitapları keşfedebilirsiniz!

Birinci sınıftan altıncı sınıfa kadar çıkan farklı seviyelere uygun biçimde oluşturulan dikkat güçlendirme seti çeşitleri arasında eğlenceli konuları işleyen hikayeler eşliğinde oluşturulmuş oyunlar ile anne babaların çocuklarını büyütürken karşılaşabilecekleri sorunlar konusunda çözüm olacak kaynaklar yer alıyor. Farklı yaş gruplarının çözebileceği testler, belli yaş aralığına hitap eden puzzlelar, okuma ve yazmayı pekiştirecek alıştırma kitapları ve çok daha fazlası çocuk gelişimini olumlu yönde etkileyecek alternatiflerle KitapAl’ın ürün koleksiyonunda ihtiyacınıza sunuluyor.

Bir yandan çocuğunuza bir yandan da size kişisel gelişim kaynağı olacak dikkat güçlendirme setlerini siz de KitapAl’ın online kataloğunda incelebilir, gereksinimlerinize cevap verecek ürünleri günün her saati güvenli ve hızlı ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.