500TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

DİKKAT ZEKA VE HAFIZA GELİŞTİRME SETİ

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Setimiz NLP Kişisel Gelişim Uzmanı Oğuz Saygın’ın Danışmanlığında Eğitimci Yazar Yasemin Mimir Tarafından Hazırlanmıştır.

SETİN İÇERİĞİ (8 KİTAP)

Her biri 40 sayfa A-4 Ebat 1. Hamur Kâğıt Tamamı Renkli Özel Kutulu Çıkartma (Sticker) Etkinlikli Bilsem’e Hazırlık Kodlama Hafıza Kartları ve Ne Değişti? Kartları İlaveli Spiral Neuroline System Dikkat, Zekâ ve Hafıza Geliştirme Seti’nin içerisindeki sarmal olarak tekrar eden aktivitelerle çocukların; odaklanması ve dikkatini toplamasını sağlamakta, öğrenme ve hafıza kapasitelerini artırmakta, algı süreçlerini çalıştırmakta, farkındalık oluşturmakta ve temel olan 5 alanda ARİTMETİK, KİNESTETİK, KAVRAMSAL, GÖRSEL, İŞİTSEL dikkat ve hafıza sistemini destekleyerek günlük hayattaki kazanımlarını arttırmaktadır.

Setimizin içinde kullanılan öğretim yöntemleri;

Stem-A Scamper Orff Düşünme becerileri Mantık ve muhakeme

Setimizin içinde yer alan aktiviteler;

Görsel ve işitsel dikkati destekleyen aktiviteler, kavramsal beceri, ince motor beceri, aritmetik beceri, eşleştirme, sıralama, planlama, bütünsel algı, parça bütün ilişkisi, benzerlikler, sözel beceriler, algısal süreçler, analitik düşünce, organizasyon, zihinsel gelişim ile ilgili çalışmalar bulunmaktadır. Kitaplarımızda işitsel zekâya yönelik orff tekniğine uygun aktiviteler yer almaktadır. Kitapda yer alan karekodu telefonunuzla okutup şarkıyı dinleyip etkinliği yer almaktadır. Kitapların arka kapaklarında yer alan; Hafıza Kartları ve Ne Değişti? Kartları ile çocuklara eğlenerek oyun oynarken dikkat ve hafızalarını güçlendirme imkânı sunulmuştur. Görüldüğü gibi Spiral Neuroline System Dikkat, Zekâ ve Hafıza Geliştirme Seti’nin geliştirilme sürecinde hem teorik hem de pratiğe dayalı yaklaşım ve ilkeler esas alınmıştır. Nöroloji, psikoloji, eğitim bilimleri ve çeşitli öğretim metotlarından yararlanılarak geliştirilmiş olup güçlü bir bilimsel alt yapıya dayandırılmıştır. Ebeveyn ve uzmanların rahatlıkla uygulayabilecekleri masa başı faaliyet olarak kullanımlarına sunulmaktadır.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Whatsapp üzerinden Sipariş Verin!
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...