Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

KPSS Eğitim Bilimleri Çıkmış Sorular

Devlet okullarında öğretmenlik yapma hayalinize bir adım daha yaklaşabilmek için geçmeniz gereken KPSS’de güvenilir kaynaklarıyla en önemli yardımcılarınızdan biri olacak KPSS eğitim bilimleri çıkmış sorular kitapları, KitapAl’ın online mağaza sayfalarında ihtiyacınıza sunuluyor!

Tamamı çözümlü kaynaklardan oluşan KPSS eğitim bilimleri çıkmış sorular kitapları, önceki yıllara ait sınavların adaylar tarafından tecrübe edilebilmesi ve adayların farklı soru tiplerini çözebilmesini sağlıyor. Son 10 yıla kadar uzanan süreçte yapılmış sınavları içeren KPSS eğitim bilimleri çıkmış sorular kategorisindeki kaynaklar; adaylara farklı tarihlerde yayınlanan soruları karşılaştırma, müfredatı takip etme ve olası soru tarzlarına hazırlanma fırsatı sunuyor.

Eğer siz de hayatınızın önemli bir anına denk gelen KPSS’ye kendinizden emin bir şekilde hazırlanabilmek için kaliteli ve güvenilir içerikler arıyorsanız, KitapAl’ın online mağaza sayfalarına göz atabilirsiniz. Yargı ve Yediiklim gibi güvenilir yayınevlerinin özenli çalışmalarıyla basılan çıkmış soruları günün her saati dilediğiniz ödeme yöntemini kullanarak satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve güncel içeriklere sahip olabileceğiniz Kitapal’ın online kataloğundaki kitaplarla rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.