Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.

Eğitim Bilimleri Denemeler

Öğretmen adaylarının KPSS’den sorumlu olduğu alanlar konusunda deneyim kazanmalarına ve eksiklerini gidermelerine yardımcı olacak Eğitim Bilimleri deneme kitapları, öznel alanlara yönelik hazırlanmış içerikleriyle KitapAl’ın online mağazasında sizleri bekliyor!

Tüm derslerin yer aldığı tekli setler ile adayların girme zorunluluğu olan Genel Kültür ve Genel Yetenek gibi alanlar için hazırlanan kitaplardan meydana gelen Eğitim Bilimleri denemeler kategorisi, farklı gereksinimlere uygun etkili ve kaliteli kaynaklar sunuyor. Tamamı çözümlü soruların bulunduğu üç ve daha fazla denemeden oluşan Eğitim Bilimleri deneme kitapçıkları, dilediğiniz zaman kendinize yapay bir sınav ortamı yaratıp bilgilerinizi ve test tekniğinizi ölçebilmenize imkân tanıyor. Aralarında Uzman Kariyer, İsem gibi KPSS kitapları basımında uzmanlaşmış yayınevlerinin kaynaklarının yer aldığı Eğitim Bilimleri deneme kategorisindeki ürünleri tercih ederek siz de memurluğa giden yolda atacağınız adımları sağlamlaştırabilirsiniz.

Değişik gereksinimlere göre gruplandırılmış kitap setleri arasından siz de seviyenize, bilgi dağarcığınıza ve tekniğinize uygun olarak seçebileceğiniz ürünleri; KitapAl güvencesiyle günün her saati satın alabilir; KPSS başarısına adım adım yaklaşabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.