Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Eğitim Bilimleri Soru Bankası

Öğretmenlik hayaliyle KPSS’ye hazırlanan adaylar için kendi branşlarına uygun kaynaklar sunan KitapAl, alanında uzman yayınevlerinin kaliteli yayınlarını online kataloğunda sizlerle buluşturuyor! Geniş bir alan skalasına sahip olan KPSS Eğitim Bilimleri oturumlarında adayların uzmanlık alanlarını ilgilendiren en güncel bilgilerin yer aldığı Eğitim Bilimleri soru bankası kitaplarını siz de KitapAl’ın online mağazasında inceleyebilirsiniz!

Aralarında çözümlü seçenekleriyle adayların bilgilerini ölçmelerine yardımcı olacak Eğitim Bilimleri soru bankası çeşitlerinin bulunduğu online katalogda; öğrenme psikolojisi, rehberlik, gelişim psikolojisi gibi dallara ayrılmış kaynaklar yer alıyor. İçeriğinde tüm derslerin bulunduğu kompleks setlerin yanı sıra her ders için ayrı bir kaynak şeklinde tasarlanan kitapların da yer bulduğu Eğitim Bilimleri soru bankası kategorisinde, adayların test tekniklerini geliştirip güncel bilgilere sahip olabilecekleri çok değerli ürünler bulmak mümkün.

Uzman Kariyer, Data, Pegem gibi sektörün öncü yayınevlerinin kaliteli basımlarıyla sizlere ulaşan kaynaklara siz de KitapAl’ın online mağazası üzerinden göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz Eğitim Bilimleri soru bankası kitaplarını günün her saati online alışveriş yöntemiyle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.