Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

KPSS Eğitim Bilimleri Yaprak Testleri

Gittiğiniz her noktaya taşıyabileceğiniz kaynaklardan oluşan KPSS eğitim bilimleri yaprak test kitapları, her seviyeye dahil olan adayların ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliğe sahip içerikleriyle KitapAl’ın online mağazasında sizleri bekliyor! Yargı, İsem ve benzeri ders kitapları konusundaki uzmanlığıyla ön plana çıkan yayınevlerinin kitaplarını bulabileceğiniz KitapAl’ın seçkin kitap koleksiyonunda siz de KPSS’ye hazırlanırken ihtiyacınız olacak tüm bilgileri içeren kaynaklara ulaşabilirsiniz!

Çek kopart sistemi sayesinde adayları gittikleri her yere kitap taşıma zahmetinden kurtaran KPSS eğitim bilimleri yaprak testleri, bir yandan adayların edindikleri bilgileri taze tutmayı bir yandan da test tekniğini geliştirmeye katkıda bulunmayı sağlayan oldukça yararlı kaynaklardır. Öğretmen adaylarının sorumlu oldukları her ders veya özel alan için öğretici ve geliştirici sorular barındıran KPSS eğitim bilimleri yaprak testleri, sınava hazırlık aşamasında bireylerin eksiklerini gidermelerinde en büyük destekçileri olacak ürünlerdir.

Siz de gittiğiniz her yere kolayca taşıyabileceğiniz yaprak test kitaplarını KitapAl’ın online mağazası üzerinden keşfedebilir ve günün her saati sizlere sunulan güvenilir ödeme yöntemlerinden birini kullanarak sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.