Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

EKPSS Kitapları

Devlet memuru olmak isteyen engelliler için açılan kadrolara yerleştirilmek isteyen adayların girmekle yükümlü oldukları EKPSS, özel içerik ve derslerden oluşan müfredata sahip sistemiyle adayların yeterliliklerini ölçen bir sınavdır. ÖSYM tarafından düzenlenen tüm sınavlar için kaliteli çalışma çözümleri sunan KitapAl, EKPSS için de özel olarak hazırlanan kaynakları online kataloğunda sizlere ulaştırıyor!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve benzeri devlet kurumlarında personel olarak çalışabilmek için başarılı olunması gereken EKPSS için hazırlanmış güncel kaynaklar; KitapAl’ın EKPSS kitapları kategorisinde ihtiyacınıza sunuluyor. Genel yetenek ve genel kültür konularının yer aldığı kitapların yanı sıra tarih, vatandaşlık gibi derslerin içeriklerinin de bulunduğu kaynaklar; Benim Hocam, Uzman Kariyer, Yediiklim gibi yayınevleri aracılığıyla yayınlanmış seçeneklerden oluşuyor. Konu anlatımı, soru bankası, çıkmış sorular ve denemelerden meydana gelen EKPSS kitapları; sınava hazırlanma aşamasındaki farklı ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor.

Siz de devlet tarafından sunulan engelli kadrosuna girmeye hak kazanmak istiyorsanız, EKPSS’den başarılı olmanızı sağlayacak kitapları KitapAl’ın EKPSS kitapları kategorisini inceleyerek keşfedebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.