Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Müdür ve Müdür Yardımcılığı Hazırlık Kitapları

Bulunduğu mevkii yükselterek müdür veya müdür yardımcısı olmak isteyenlerin girdikleri sınavda başarılı olabilmelerini sağlayacak hazırlık kitapları, KitapAl’ın online kataloğunda sizleri bekliyor! Her seviyeye uygun şekilde tasarlanan, zengin ve güncel müfredata uygun içerikleriyle iyi bir rehber olan hazırlık kitaplarını KitapAl’ın online mağazasında rahatlıkla keşfedebilirsiniz!

Yediiklim ve Uzman Kariyer gibi hazırlık kitapları yayınlama konusunda deneyimli olan yayınevlerinin uzman kadroları eşliğinde oluşturulan müdür ve müdür yardımcılığı hazırlık kitapları arasında konu anlatım kitaplarının yanı sıra adayların seviyelerini ölçmelerine yardımcı olacak deneme kitapları da bulunuyor. Yeni konular ve güncel sorularla oluşturulan müdür ve müdür yardımcılığı hazırlık kitapları, sınava çalışma aşamasında adaylar için hem bilgilerini tazeleme hem de yeni şeyler öğrenme imkânı sunarak başarılı bir sonuç alabilmelerine ortam hazırlıyor.

Siz de müdür veya müdür yardımcısı olmak amacıyla girmeniz gereken sınav için ihtiyaç duyabileceğiniz bilgilere KitapAl’ın online mağazasındaki kaynaklar üzerinden ulaşabilirsiniz. Online katalogda beğendiğiniz hazırlık kitaplarını sizlere sunulan farklı online ödeme sistemlerinden birini kullanarak günün her saati güvenle satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.