Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

GYS Kitapları

Mevcut görevlerinden daha üst seviyelere yükselmek isteyen adayların girmekle yükümlü olduğu Görevde Yükselme Sınavı, kısaltılmış adıyla GYS; başarılı olabilmek için yılın belli bir bölümünde iyi bir şekilde çalışmayı gerektirir. Bu dönemde adayların sınavda ihtiyaç duyabilecekleri pek çok değerli bilgiyi kaliteli içeriklerle sizlere ulaştırmayı amaçlayan KitapAl, GYS kitapları kategorisindeki ürünleriyle sınavdaki başarınıza katkıda bulunmayı amaçlıyor!

Görevlerinin bir üst kademesine geçebilmek için adayların hâkim olmaları gereken kaynakları içeren GYS kitapları; konu anlatımı ve soru bankası çeşitleriyle sınava etkin bir şekilde hazırlanabilmeye fırsat sunuyor. Adalet Bakanlığı, Millî Eğitim Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı gibi devlet dairelerine özel hazırlanan kaynakların yer aldığı KitapAl’ın online kataloğundaki GYS kitapları; tek bir cilt ya da iki ayrı ciltten oluşan kapsamlı seçenekleriyle ihtiyacınıza sunuluyor.

Siz de bulunduğunuz mevkii yükseltmek amacıyla başarıyla geçmek istediğiniz GYS’den iyi bir sonuç alabilmenize yardımcı olacak kitapları KitapAl’ın online mağazasında keşfedebilir; gereksinimlerinize uygun kitapları günün her saati farklı güvenli ödeme sistemlerinden faydalanarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.