Sıralama seçin
Görünüm
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kanun Kitapları

KPSS A Grubu sınavı başta olmak üzere devletin farklı kademelerinde görev alacak adayların girecekleri sınavlarda sorumlu oldukları konulardan biri de güncel kanun, kural ve yönetmeliklere hâkim olmaktır. Online kataloğunda hem genel kültür bilgisi olarak hem de farklı sınav formatlarına uygun biçimde düzenlenen kanun kitaplarına yer veren KitapAl da; meslek sahibi olma yolunda sizlere yardımcı olmayı hedefliyor!

Savaş Yayınevi, Kuram Kitap gibi sınav kitapları hazırlama konusunda deneyimli yayınevlerinin uzman kadrolarıyla hazırladığı kitaplardan oluşan KitapAl’ın online mağazasındaki kanun kitapları; her seviyeden adayın rahatlıkla okuyup anlayabileceği bir dil kullanılarak yazılmış kaynaklardan oluşuyor. Farklı konuları içeren idari yargı mevzuatı, vergi kanunları, icra iflas kanunları, polis mevzuatı, milletlerarası özel hukuk mevzuatı ve benzeri kitapların yer bulduğu kanun kitapları arasında siz de gereksinimlerinize uygun kaynağı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Doğru ve güncel bilgileriyle KPSS’den başarılı olabilmenize yardımcı olacak kanun kitapları çeşitlerini KitapAl’ın online mağaza sayfasında inceleyebilir; size uygun seçeneği günün her saati güvenle ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.