Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

KPSS A Grubu Soru Bankası Kitapları

Belli başlı bölümlerden lisans derecesiyle mezun olup devlet kademelerinde görev almak isteyenlerin başarıyla geçmesi gereken KPSS A Grubu sınavı için hazırlanan en değerli kaynaklar, KitapAl’ın online kataloğunda! Sınava girecek adayların eğitim hayatları boyunca edindikleri bilgilerini test etmelerine yardımcı olacak soru bankası kitaplarını siz de online katalogda inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz!

Son güncellemeler çerçevesinde kabul edilen müfredata uygun soruların yer aldığı KPSS A Grubu soru bankası kitapları arasında maliye, iktisat, muhasebe, kamu hukuku, ceza hukuku ve daha pek çok ders için hazırlanmış kaynaklar bulunuyor. Sınava katılan tüm adayların uzmanlık alanlarına göre tercih edebileceği kitaplara yer verilen KPSS A Grubu soru bankası kategorisinde, herkesin ihtiyacına uygun ürünü bulması mümkün.

Yakın Eğitim, Savaş, 4T, Algar gibi sınav kitapları üretmek konusunda tecrübeli yayınevlerinin güncel ve kaliteli sorularından oluşan KPSS A Grubu kitaplarına siz de KitapAl’ın online mağaza sayfalarından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz kitapları günün her saati sizlere sunulan güvenli ödeme sistemlerinden faydalanarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.