Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

KPSS Çıkmış Sorular

Yılın belli zamanlarında düzenlenen, birbirine yakın standartlarda soruların sorulduğu KPSS için sınava hazırlanma aşamasında en önemli yardımcılardan biri KPSS’de çıkmış soruları çözmektir. Geçmiş yıllarda KPSS’ye katılan adayların çözdüğü soruları çözmek hem gelecek sorular hakkında fikir sahibi olmayı hem de test tekniğine alışmayı sağlayan en etkili sınava hazırlık yöntemlerinden biridir.

KitapAl’ın farklı seviyelerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı kaynaklardan meydana gelen KPSS çıkmış sorular kitapları, sizlere sınavın detaylarına ve inceliklerine kaliteli yayınevleri aracılığıyla ulaşabilme fırsatı sunuyor. Matematikten Türkçe’ye, coğrafyadan tarihe kadar eğitimin temelleri sayılabilecek dersler ile Genel Kültür ve Genel Yetenek alanında hazırlanmış KPSS çıkmış sorularını bulabileceğiniz KitapAl’ın online kataloğunda; her gereksinime özel olarak hazırlanmış setler bulunuyor.

Sizlere gerçek sınav deneyimini yaşatacak ve çözümlü sorularıyla yaptığınız yanlışları görüp eksiklerinizi tamamlamanıza yardımcı olacak KPSS çıkmış sorular kitapları için siz de KitapAl’ın online mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz bölümlere ve seviyenize göre tercih edebileceğiniz kaynakları sizlere sunulan güvenli ödeme sistemlerinden faydalanarak günün her saati kolaylıkla satın alabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.