Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2

KPSS Deneme Kitapları

KPSS’ye hazırlanan adayların sınava girmeden önce seviyelerini ve bilgilerini sınav formatına uygun bir biçimde ölçmelerini sağlayan KPSS deneme kitaplarını, KitapAl’ın online kataloğunda keşfedebilirsiniz! Güncel içerik düzenlemeleri dikkate alınarak hazırlanan kaynaklar ile siz de dilediğiniz zaman kendinize sınav ortamı yaratıp bilgi ve tecrübelerinizi ölçebilirsiniz!

Tüm sınavların toplandığı set halindeki kitaplar ile Genel Yetenek ve Genel Kültür, Eğitim Bilimleri, paragraf gibi alanlara yönelik hazırlanan kaynaklardan meydana gelen KPSS deneme kategorisi hem kolay hem de zor sorular barındıran ürünlerden oluşuyor. Aralarında bulmaca konseptiyle yazılan, içeriğine çözümlü sorular eklenen ve TYT ile AYT formatına uygun denemelere yer verilen KPSS deneme kitaplarının yer aldığı online katalogda; her seviyeye uygun kaynaklara ulaşmak mümkün.

Alanında uzman eğitimcilerin değerli emekleriyle hazırlanıp kaliteli yayınevleri tarafından bastırılan KPSS deneme kitaplarının detaylarına siz de KitapAl’ın online mağazasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bilgi ve test tekniği açısından gereksinimlerinizi karşılayacağını düşündüğünüz kaynakları günün her saati kredi kartı, havale ve benzeri yöntemlerden yararlanarak kolayca satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.