Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 99 ürün görüntüleniyor.
1 2

KPSS Eğitim Bilimleri Kitapları

Devlet kademelerinde öğretmen olmak isteyenlerin geçtiği en önemli aşamalardan biri olan KPSS eğitim bilimleri sınavı, adayların kendi branşlarına ne kadar hâkim olduğunu ölçmeye ve değerlendirmeye imkân sunan bir çalışmadır. Rehberlik derslerinden gelişim psikolojisine, program geliştirmeden sınıf yönetimine kadar pek çok konudaki sorulara cevap vermekle yükümlü olan adaylar, uzmanlık alanlarını ilgilendiren bilgi ve becerilerinin düzeyini bu sınav sayesinde ölçme fırsatı bulurlar. Lisans düzeyindeki KPSS A grubu adayların dahil olduğu bu sınava hazırlanırken her sınavda olduğu gibi kaynakların doğru seçilmesi ve belli bir program ile çalışılıyor olması büyük önem taşır.

Uzman eğitimciler ve eğitim kitapları alanındaki kalitesini kanıtlamış yayınlar rehberliğinde hazırlanan KPSS eğitim bilimleri kitaplarını siz de KitapAl’ın online mağaza sayfaları üzerinden rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Farklı içeriklerle oluşturulmuş kitap setlerini online katalogda inceleyebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak kitapları kolayca bulabilirsiniz.

Öğretmenlik Hayalinize Sağlam Adımlarla İlerleyin!

KitapAl’ın online kataloğunda; Öğrenme Psikolojisi, Gelişim Psikolojisi, Öğretim Yöntem ve Teknikleri, Ölçme ve Değerlendirme, Program Geliştirme ve Rehberlik alanlarından oluşan KPSS eğitim bilimleri sınavı için her dersi ayrıntılı olarak içeren kitaplar yer alıyor. KPSS eğitim bilimleri kitapları; başlangıç düzeyindeki öğrencileri bilgilendirmek için hazırlanan konu anlatımları, öğrencilerin bilgi düzeylerini ölçmelerine yardımcı olan soru bankaları, her ortamda ve zamanda çözülebilecek sorulardan oluşan yaprak testler ve daha pek çok kaynaktan oluşuyor. Aralarında cep kitapları, çıkmış sorular ve denemelerin de olduğu KPSS eğitim bilimleri kitapları; genel yetenek ve genel kültür alanlarındaki tüm ihtiyaçlara nitelikli çözümler sunuyor.

Siz de geleceğinize yön verecek aşamalardan biri olan KPSS sınavından başarıyla geçmek ve öğretmenlik hayalinize bir adım daha yaklaşabilmek için gereken bilgi ve deneyimi KitapAl’ın online kataloğundaki KPSS eğitim bilimleri kitapları ile kazanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.