Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.
1 2

KPSS Konu Anlatım Kitapları

KPSS’ye hazırlanan adayların sorumlu oldukları derslerin sınavlarına çalışırken en önemli rehberleri olacak KPSS konu anlatım kitapları, KitapAl’ın online kataloğunda sizleri bekliyor! Bulunduğunuz eğitim seviyesindeki bilgilerinizi pekiştirecek, bilmediğiniz konular hakkında ise detaylı şekilde bilgi sahibi olmanızı sağlayacak kitaplar ile KPSS’ye rahatlıkla hazırlanabilirsiniz!

Coğrafya, matematik, Türkçe, tarih gibi temel derslerin kapsamlı bilgilerinden oluşan kaynaklara ulaşabileceğiniz KPSS konu anlatım kitapları kategorisinde; anayasa, yurttaşlık bilgisi ve benzeri konular özelinde hazırlanmış yayınlar da yer alıyor. Bütün derslerin tek bir kitapta toplandığı setlerin yanı sıra içeriğinin genel yetenek ve genel kültür konularından oluştuğu kaynakların da bulunduğu konu anlatımlı KPSS kitapları arasında adaylara bilgilerini test etme imkânı sunan soru bankası eklerini barından yayın seçenekleri de bulmak mümkün.

Murat, Pegem, Yargı, Data ve daha pek çok yayınevinin deneyimli eğitimcileri tarafından dikkatle hazırlanan KPSS konu anlatım kitaplarına siz de KitapAl güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Gereksinimlerinizi karşılayacağını düşündüğünüz KPSS kitaplarını günün her saati kredi kartı, havale gibi farklı ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.