Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 62 ürün görüntüleniyor.
1 2

KPSS Önlisans – Lise Kitapları

Türkiye’nin pek çok noktasındaki devlet kurumlarında memur olmak isteyenlerin atması gereken en önemli adımlardan biri, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından hazırlanan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)’nı başarıyla geçmektir. Kamu sektörünün her kolu için ayrı bir soru sistemine sahip oturumlardan meydana gelen bu sınavda, hedeflenen meslek grubu için özel bir çalışma programı oluşturmak gerekir. Adayların bu oturumlardan başarılı olabilmeleri için gereken bilgi birikimlerini geliştirmek ve test tekniği konusundaki tecrübelerini artırmak adına uzmanlar tarafından hazırlanmış kitaplardan faydalanmaları önemlidir.

KPSS’den istedikleri başarıyı yakalamaları için memur adaylarına güvenilir bir rehber olan KitapAl, farklı bilgi düzeylerine sahip kişilere yönelik oluşturduğu KPSS kitapları ile sizleri geleceğe hazırlıyor. Sınava hazırlanırken ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri içeren KPSS önlisans kitaplarını siz de KitapAl’da keşfedebilir ve sınav sistemine uygun deneyimler kazanabilirsiniz.

KPSS Önlisans Kitapları ile Adım Adım Başarıya!

Lise ve önlisans düzeyindeki adayların sorumlu oldukları alanları kapsayan kaynakların yer aldığı KPSS önlisans kitapları kategorisinde, adaylara ya mevcut bilgilerini test etme imkânı sunan ya da belli konularda bilgi sahibi olmalarını sağlayan yayınlar bulunuyor. Adaylara derslerin detaylı bilgilerini ulaştıran konu anlatımlarından bu bilgileri ölçebilecekleri soru bankası, deneme ve yaprak testlere kadar birçok kaynak sunan KPSS önlisans kitapları, geçmiş yıllarda çıkmış soruların toplandığı yayınlar da barındırıyor. Tüm sınavlara kaynaklık eden ya da matematik, Türkçe, coğrafya, paragraf gibi derslere yönelik ayrıntılı konu anlatımları ve testleri içeren KPSS önlisans kitapları; çözümlü denemeleri ve örnek soru çözümleri sayesinde adayların konuları daha hızlı kavramalarına yardımcı oluyor.

Sınavdaki başarınızın en büyük sırrı olacak rehber kitapları siz de KitapAl’ın online mağazasını inceleyerek keşfedebilir ve dilediğiniz her an güvenli ödeme metotlarıyla sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.