Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

KPSS Önlisans – Lise Konu Anlatımı Kitapları

Farklı meslek gruplarına yönelik oluşturulan müfredatlarıyla devlet kurumlarında görev almak isteyenlerin ihtiyacı olan kaynakları kaliteli içeriklerle sizlere ulaştıran KitapAl’ın online mağazasında KPSS önlisans ve lise sınavı için hazırlanmış kitapları bulabilirsiniz!

Adayların bilgi düzeylerine göre seçebileceği farklı derslere ait kaynakların bulunduğu KitapAl’ın online mağazasında; coğrafyadan matematiğe, tarihten Türkçe’ye kadar pek çok dersin güncel konularıyla hazırlanan KPSS önlisans ve lise konu anlatımı kitapları yer alıyor. Sınavda adayların çözmekle yükümlü olduğu soruların ayrıntılı bilgilerinin bulunduğu kaynaklar, söz konusu derslerin tamamının bir arada bulunduğu tek kitap serilerini de online katalogda sizlere ulaştırıyor. Test çözme yeteneğinizi geliştirmenizi ve eksik noktalarınızı tamamlamanızı sağlayacak KPSS önlisans ve lise konu anlatımı kitapları ile siz de sınava emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

KPSS’ye hazırlanırken bilgilerinizi tazelemek, yeni bilgiler öğrenmek ve bunları test etmek için yararlanabileceğiniz KPSS önlisans ve lise kitaplarını siz de KitapAl’ın online kataloğunda inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun kaynakları günün her saati KitapAl’ın online kataloğu üzerinden çeşitli ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.