Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

KPSS Önlisans – Lise Soru Bankası Kitapları

Devlet memurluğuna atılan ilk ve en temel adım olan KPSS’yi başarılı bir şekilde atlatmanın yolunu gösteren KPSS önlisans ve lise soru bankası kitapları, hazırlanma sürecinizde en büyük yardımcınız olacak farklı soru tipleriyle KitapAl’ın online mağaza sayfalarında sizlerle!

Adayların farklı soru tipleri konusunda tecrübe kazanmalarının önemli bir nokta olduğu KPSS’ye hazırlanma aşamasında KPSS önlisans ve lise soru bankası kitapları, öğrencilerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgileri sunuyor. Lise ve önlisans seviyesindeki adayların bilgi birikimleri dikkate alınarak uzmanlar tarafından özenle hazırlanan bu kitaplar, bir yandan test tekniğini geliştirme bir yandan da eksik bilgileri tamamlama konusunda ideal yardımcılar… Tarih, coğrafya, matematik, paragraf ve adayların sorumlu oldukları diğer tüm dersler için özgün içerikler sunan KPSS önlisans ve lise soru bankası kitapları ile sınava bilinçli ve disiplinli bir şekilde hazırlanmak mümkün.

Eğer siz de hayatınızın dönüm noktalarından birini oluşturacak KPSS’ye güncel bilgiler eşliğinde hazırlanmak istiyorsanız, KitapAl’ın online kataloğunda yer alan KPSS önlisans ve lise soru bankası kitaplarından faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.