Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 189 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

ÖABT Kitapları

Açılımı Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi olan, kısaltılmış haliyle ÖABT; mezun olmuş lisans düzeyindeki öğretmen adaylarının Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitim kurumlarında kadrolu olarak çalışabilmeleri için girmeleri gereken bir sınavdır. Alan Bilgisi Testi ve Alan Eğitim Testi olmak üzere iki bölümde yapılan bu sınav, ardından girilecek Genel Yetenek ve Genel Kültür ile Eğitim Bilimleri sınavlarıyla birlikte sizleri öğretmen olmaya adım adım yaklaştıracak. ÖABT’ye çalışma aşamasında en değerli yardımcınız tabi ki sizi bu zorlu sınava hazırlayacak, yetiştirecek ve test deneyimi kazanmanızı sağlayacak kitaplar olacak.

Güncel sınav sistemleriyle uyumlu kaynaklar sayesinde öğrencilerin girecekleri sınavlara doğru ve seri bir şekilde hazırlanabilmelerini sağlayan ÖABT kitapları, KitapAl’ın her ihtiyaca uygun çözümlere yer verdiği online kataloğunda sizlerle buluşuyor! Hayalinizdeki mesleğe kavuşmanıza imkân verecek kitaplar ile siz de geleceğinize dilediğiniz şekilde yön verebilirsiniz!

Öğretmen Adayları İçin İdeal Kitaplar

Aralarında Biyoloji, Kimya, Tarih, Coğrafya, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri gibi branşların olduğu pek çok alan için güncel ve nitelikli kaynaklar sunan KitapAl; ÖABT’den başarılı olmanın anahtarını paylaştığı ÖABT kitaplarını online kataloğunda sizlere ulaştırıyor. Her adayın sınava kendi uzmanlık alanına yönelik kaynaklarla çalışabilmesine fırsat tanıyan ÖABT kitapları, alanında uzman eğitimciler ve yayın kuruluşlarının tecrübeleriyle ihtiyacınıza sunuluyor. Sınava çalışma aşamasında büyük önem taşıyan geçmiş yıllara ait sorular ile adayların test tecrübesi kazanabilmelerine yardımcı olacak deneme kitapçıklarının yer aldığı ÖABT kitapları arasında; konu anlatımları, soru bankaları, yaprak testler ve cep kitapları da bulunuyor.

Öğretmenlik mesleği için gereken sınav başarısını yakalamanızı sağlayacak farklı alanlara uygun kitapları KitapAl’ın online mağazasında keşfedebilir; ihtiyaçlarınıza, mesleğinize ve tecrübelerinize uygun kaynağı günün her saati güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.