Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 57 ürün görüntüleniyor.
1 2

KPSS Öğretmenlik Alan Sınavı Soru Bankası Kitapları

Adayların öğretmenlik hayallerine yaklaşmalarındaki en temel adımlardan biri olan KPSS’yi başarılı bir şekilde atlatabilmek için başvurulacak en etkili ÖABT kitapları, KitapAl’ın online mağaza sayfalarında sizleri bekliyor!

İngilizce, biyoloji, Türk dili ve edebiyatı gibi dersler konusunda uzmanlaşarak devlet kademelerinde öğretmenlik yapmak isteyen adayların kendi alanlarına özel içerikler sunan KitapAl, ÖABT için oluşturduğu KPSS öğretmenlik alan sınavı soru bankası kitaplarını online kataloğunda sizlere ulaştırıyor. Öğretmen adaylarının mevcut bilgilerini ölçmelerini ve sınav formatı için deneyim kazanmalarını sağlayacak biçimde özel olarak düzenlenen ÖABT soru bankası kitapları, çözümlü soruların yanı sıra konu anlatımları da içeriyor. Uzmanlık gerektiren konuların eğitimciler tarafından dikkatle soru haline getirildiği değerli kaynaklardan meydana gelen ÖABT soru bankası kitaplarını siz de KitapAl’ın online mağaza sayfalarında inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

KPSS öğretmenlik alan sınavı soru bankası kitapları kategorisinde özenle bir araya getirilen Yargı, Uzman Kariyer, Yekta Özdil gibi seçkin yayınevlerinin ÖABT kitaplarını siz de günün her saati farklı ödeme imkanları ile güvenle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.