Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.
1 2

KPSS Soru Bankası Kitapları

Memur olma sürecinde atılması gereken en önemli adımlar arasında başı çeken KPSS’yi geçebilmek için adayların en güvenilir yardımcılarından biri olacak KPSS soru bankası kitapları, KitapAl’ın online mağaza sayfalarında sizleri bekliyor!

Adayların mevcut bilgilerini test etmelerine, yeni bilgiler edinmelerine ve test tekniklerini geliştirmelerine ortam hazırlamayı hedefleyen KPSS soru bankası kitapları; en güncel bilgilerle donatılmış içeriklerden oluşuyor. Türkçe, tarih, coğrafya, matematik ve benzeri alanlar için özel olarak hazırlanmış kaynakların yanı sıra Genel Yetenek ve Genel Kültür alanını kapsayan kitapların da yer bulduğu KPSS soru bankası kategorisinde; konu anlatımlı soru bankaları da bulunuyor. Önlisans ve lisans adayları ile ortaöğretim seviyesindeki öğrenciler için ayrı ayrı hazırlanan kaynaklar, farklı ihtiyaçları eksiksiz biçimde karşılamayı amaçlıyor.

Aralarında Pegem, Data, Akıllı Adam, Murat gibi sektörün önemli isimlerinin bulunduğu yayınevleri tarafından dikkatle basılan kaynaklara ulaşabileceğiniz KPSS soru bankası kategorisinde; siz de seviyenize uygun ürünleri bulabilirsiniz. İstediğiniz kitapları KitapAl’ın online kataloğu üzerinden güvenli ödeme yöntemleriyle günün her saati satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.