Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

KPSS Yaprak Testler

Rutin ders çalışma alanlarınızdan uzaklaştığınız zamanlarda vaktinizi boşa harcamamak için yanınızda taşıyıp çözebileceğiniz KPSS yaprak testler, müfredata uygun düzenlemeleriyle KitapAl’da! KPSS’ye hazırlandığınız bu yoğun dönemde vaktinizin her anını değerlendirmenize fırsat sunacak yaprak testler ile bilgilerinizi devamlı güncel tutabilir ve test tekniğinizi geliştirebilirsiniz!

Akıllı Adam, İsem ve benzeri yayınevlerinin kaliteli basımlarının yer aldığı KPSS yaprak test kategorisinde; çek kopart sistemiyle hazırlanan pek çok kaynak bulunuyor. İster kitap halinde ister kopartarak gittiğiniz here yere götürebileceğiniz bu kaynaklar; coğrafya, tarih, Türkçe gibi dersler ile Genel Kültür ve Genel Yetenek alanlarına yönelik olarak hazırlanan içeriklerden oluşuyor. İçinde tüm soruların çözümlerinin yer aldığı KPSS yaprak testler ile çözdüğünüz veya çözemediğiniz soruları birbirleriyle karşılaştırabilir; farklı soru tipleri hakkında deneyim kazanabilirsiniz.

Adayların sınavda sorumlu oldukları bölümlere göre seçebilecekleri değişik kaynaklara ulaşabilmelerini sağlayacak biçimde hazırlanan KitapAl’ın online kataloğundaki ürünlere siz de göz atabilir ve ihtiyacınıza uygun kitabı bulabilirsiniz. Dilediğiniz KPSS yaprak testlerini farklı ödeme olanakları ile günün her saati sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.