Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 583 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 10 11 12

LGS Kitapları

Öğrencilerin ortaokuldan sonra öğrenimlerini devam ettirecekleri liselere geçiş aşamasında sınav hazırlıklarına yardımcı olacak kitaplar, KitapAl’ın ayrıcalıklı ürün koleksiyonunda sizlerle! Güncel bilgiler, müfredata uygun testler ve farklı ihtiyaçlara özel içeriklerle hazırlanan LGS kitaplarını KitapAl’ın online mağazasında keşfedebilir ve sınavdan beklediğiniz başarıyı yakalayabilirsiniz!

8. sınıf öğrencilerinin seviyelerine uygun biçimde öğretici ve bilgilerini pekiştirici detaylarla oluşturulan kaynakların yer aldığı LGS kitapları arasında; matematikten Türkçe’ye, İnkılap tarihinden İngilizce’ye kadar tüm derslere ait kitaplar bulunuyor. Her adaya kendi eksiklerini gidermek ya da belli bir konuda kendisini geliştirmek için ihtiyaç duyabileceği kaynaklar sunan KitapAl; soru bankası, deneme kitabı, konu anlatımı kitabı gibi seçenekler arasından seçebilmeye imkân tanıyor. Söz konusu ders kitaplarına özel yayınların yanı sıra içeriğinde birkaç dersin bulunduğu setlere de ulaşabileceğiniz LGS kitapları ile siz de sınava nitelikli bilgilerle hazırlanabilirsiniz.

Aralarında Açı, Zekâ Küpü, Tonguç Akademi gibi yayınevlerinin de yer aldığı geniş bir yayın yelpazesiyle sunulan LGS kitaplarını siz de KitapAl’ın online kataloğunda inceleyebilir; günün her saati güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.