Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Sözlükler

İster belli zamanlarda düzenlenen sınavlara çalışırken ister derslerinize eşlik edecek rehber niteliğinde ister hobi olarak kullanabileceğiniz sözlük çeşitleri, KitapAl’ın online mağaza sayfalarında sizlerle buluşuyor! Çok sayıda dil seçeneği ile farklı formatlara öğrenme ve geliştirme fırsatı sunan sözlükleri siz de KitapAl’ın seçkin ürün koleksiyonunda keşfedebilirsiniz!

Salt kelimeler özelinde, telaffuz, atasözleri ve deyimler çerçevesinde oluşturulan sözlük çeşitleri; yabancı dil öğrenme konusunda oldukça etkili kaynaklardan meydana geliyor. Online katalogda tüm okullardaki öğrencilerin ve pek çok meslek grubuna tabi olan çalışanların kesinlikle öğrenmesi gerektiği bir dil olan İngilizce’nin yanı sıra Arapça, Fransızca, İspanyolca gibi popüler diller için de hazırlanmış konsept sözlükler bulunuyor. Aralarında Japonca, Çince, Romence, Lehçe gibi değişik ilgi alanı veya uzmanlıklara yönelik yazılan sözlüklerin de yer aldığı online katalogda çeviriler dışında dil bilgisi içerikli kitaplar bulmak da mümkün.

Sınav hazırlıklarınızda ya da günlük hayatınızda kullanabileceğiniz, çocuğunuzun eğitimi için tercih edebileceğiniz kaliteli içeriklerle hazırlanan sözlüklere siz de KitapAl’ın online kataloğu üzerinden ulaşabilirsiniz. İşinize yarayacak ürünleri günün her saati güvenli ödeme yöntemleriyle kolayca satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.