Sıralama seçin
Görünüm
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

TIPDİL Sınavı Kitapları

Tıp öğrencilerinin girmekle yükümlü olduğu TUS ve DUS’da adayların dil muafiyeti kazanmak için geçmesi gereken bir sınav olan TIPDİL, yabancı dil yeterliliğini ölçmek amacıyla başvurulan bir yöntemdir. Tüm sınavlar için olduğu gibi TIPDİL sınavına hazırlananlara da etkili kaynaklar üreten KitapAl, adayların sınava hazırlanırken yararlanabilecekleri farklı konseptlere sahip kaynaklarla başarının yolunu açıyor!

Konu anlatımı, soru bankası ve deneme sınavı olmak üzere üç ayrı başlıkta toplanabilen TIPDİL sınavı kitapları; adayların sınavlara hazırlanırken ihtiyaç duyabilecekleri alanlara yönelik özel formatlarla hazırlanan kaynaklardan oluşuyor. Tamamı çözümlü sorulardan meydana gelen içerikleriyle adayların bilinçli bir şekilde çalışabilmelerine fırsat sunan TIPDİL sınavı kitapları, öğrencilerin bir yandan bilgilerini ölçmelerine bir yandan da test tekniğini kavramalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Eğer siz de TUS ve DUS yeterlilikleri için gereken yabancı dil muafiyetini vermede size rehber olacak kitaplar arıyorsanız, KitapAl’ın online kataloğundaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Gereksinimlerinizi karşılayacak TIPDİL sınavı kitaplarını KitapAl’ın online kataloğun üzerinden günün her saati farklı ödeme metotlarıyla kolay bir şekilde satın alabilirsiniz!  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.