page contents

Tonguç Akademi 11. Sınıf Matematik TAK Soru Bankası

Tonguç Akademi Yayınları
34,00 TL
Tonguç Akademi Yayınları
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • İADE VE TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tonguç Akademi 11. Sınıf Matematik TAK Soru Bankası
  Merhaba Değerli Arkadaşım! 
  Artık 11. sınıfsın. Bu sene senin için çok önemli çünkü hayatında başlayan bu değişim bu dönemle birlikte hız kazanacak. Matematik dersi adına 11. sınıfta öğreneceklerin, iki sene önce başlayan Lise Matematik macerasının aynı zamanda üçüncü perdesi olacak. 
  Toplam 7 üniteden oluşan TAK Matematik Soru Bankası, hem okul yazılılarında karşına çıkacak tüm konuları kapsıyor hem deÖSYM’nin her soru tipine seni hazırlıyor. 
  TAK (Test, Açık Uçlu, Klasik), seni çoktan seçmeli test sorularına, yazılılarda ve yeni sistemde sorulacak açık uçlu sorulara, klasik sorulara ve ÖSYM mantığına yakınlaştıracak. 
  TAK soru kısmında sana model oluşturacak, konuyu pekiştirecek en uygun soru verilir, sonrasında TAK çözümle bu sorunun çözüm yöntemi ve konu detaylarına değinilir. Daha sonra TAK 4’lü kısmında 2 test, 1 açık uçlu, 1 klasik soru ile tüm bölümde öğrendiklerinin pekiştirilmesi sağlanır. 
  Tak Matematik; bölüm testleri, ünite testleri, AL-FL testleri, ÖSYM tarzı testler ve yazılı sınavlarında konuyla alakalı karşınıza çıkabilecek yazılı testleri bölümleriyle soru ihtiyacının tümünü karşılayacak. 
  Artık tüm soru kalıplarını TAK diye öğrenecek ve karşına çıkabilecek her türlü soruya baştan hazır olmuş olacaksın. 
  Ayrıca TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması ile çözemediğin soruları izleyip cevaba en hızlı ve doğru biçimde ulaşabileceksin.  


Your SEO optimized title page contents
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.