Sırala
Görünüm
Toplam 4992 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 94 95 96

Yeni Ürünler

Farklı yaş gruplarından öğrencilerin hazırlandığı sınavlarda başarılı olmalarını sağlayacak kaynaklar ile herkesin kişisel gelişimine katkıda bulunacak kültürel kitapların yer aldığı KitapAl’ın online mağazasında, gereksinimlerinize uygun ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz!

Değişen sınav formatlarına uygun şekilde uzman eğitimciler tarafından yeniden düzenlenen ve deneyimli yayınevlerinin rehberliğinde yayınlanan kitaplardan oluşan KitapAl’ın ürün koleksiyonu ile spesifik alanlarda üretilen kaliteli içeriklere sahip olabilirsiniz!

En Yeni Eğitim ve Kültür Kitapları KitapAl’da!

Yeni ürün sirkülasyonunun yoğun olduğu yayın dünyasıyla paralel olarak online kataloğuna en yeni kaynakları eklemeyi ihmal etmeyen KitapAl online kataloğunda, ilköğretimden liseye ve üniversiteye kadar farklı eğitim seviyelerine sahip kişiler için üretilmiş kitaplara yer veriyor. Matematik, fizik, Türkçe, geometri gibi başlıca derslerin konu anlatımlı kitaplarının yanı sıra soru bankaları, denemeleri ve yaprak testlerinin de bulunduğu yeni ürünler kategorisinde; tüm ilkokul ve lise dersleri için yayınlanmış çıkmış sorular ve cep kitapları da yer buluyor. Devlet memurluğu ve kadrolu öğretmenlik yapmak isteyenlerin girmekle yükümlü olduğu KPSS’den başarılı olabilmek için gereken kaynak takviyesini sağlayan KPSS kitaplarına da ulaşılabilecek online katalogda; eğitim bilimlerine, ÖABT’ye ve A Grubu sınavlarına göre düzenlenmiş kitaplar da sunuluyor.

Aralarında Türk ve dünya klasiklerinin, farklı türlere ait romanların, araştırma kitaplarının ve akademik yayınların yer aldığı kültür serisine ait ürünlere de erişebileceğiniz yeni ürünler kategorisini inceleyerek siz de gereksinimlerinize cevap olacak kitapları online katalog üzerinden satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.