Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 641 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 11 12 13

YKS – AYT 2. Oturum Kitapları

Öğrencilerin bir yandan yeni bir eğitim dönemine bir yandan da yetişkinliğe adım attıkları YKS’de, sınava hazırlanırken başvurabilecekleri değerli ve kaliteli kaynaklar, KitapAl’ın online mağaza sayfalarında sizlerle! Öğrencilerin sorumlu oldukları dersler için deneyimli eğitimciler tarafından AYT 2. Oturuma özel olarak hazırlanan soruların yer aldığı YKS kitapları arasından siz de ihtiyacınıza uygun kaynakları rahatlıkla bulabilirsiniz!

Aralarında konu anlatımı, soru bankası, deneme sınavı gibi çeşitleri bulunan YKS kitapları; AYT 2. oturumda öğrencilerin ihtiyacı olan tüm derslerin bilgilerini içeren faydalı kaynaklar olarak online katalogda sunuluyor. Edebiyat, kimya, matematik, coğrafya ve benzeri temel derslerin güncel bilgileriyle hazırlanan setlerin bulunduğu KitapAl’ın online mağaza sayfalarında adayların bilgilerini ölçmelerini sağlayan çıkmış sorular ile yaprak testler de yer alıyor.

Siz de seviyenize ve ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz YKS kitaplarına yer verilen AYT 2. oturum kaynaklarını KitapAl’ın online kataloğunda kolayca inceleyebilirsiniz. Sınav konusundaki eksiklerinizi gidermenize ve bilgilerinizi test etmenize yardımcı olacak YKS kitaplarını günün her saati farklı ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.