Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 817 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 14 15 16

YKS – TYT 1. Oturum Kitapları

YKS’nin ilk aşaması olan TYT için özel olarak hazırlanmış kaynaklardan meydana gelen TYT 1. oturum kitapları, sınava hazırlık kitaplarında kalitenin adresi olan KitapAl’ın online mağazasında sizlerle! Sınav hazırlığı döneminde öğrencilere kaynak desteği sağlayarak deneyim kazanmalarına yardımcı olacak YKS kitaplarını siz de KitapAl’ın ürün koleksiyonunda ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz!

Aralarında soru bankası, deneme, çıkmış sorular, konu anlatımı ve benzeri kategorilerde hazırlanan YKS kitaplarının yer aldığı TYT 1. oturum kaynakları; adayların girmekle yükümlü oldukları tüm dersler için güncel içerikler sunuyor. Öğrencilerin sınav tarihine kadar zaman yönetimi ve bilgi düzeyi açısından kendilerini test etmelerini sağlayacak ideal soru kalıpları ile konu anlatımlarından oluşan YKS kitapları; matematikten Türkçe’ye, fizikten biyolojiye kadar pek çok temel dersi kapsıyor. Öğrencilerin kendi seviyelerine uygun soru çeşitliliği ve konu dağılımının yer aldığı TYT 1. oturuma özel kaynaklar ile YKS’ye daha planlı ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmak mümkün.

Siz de KitapAl’ın YKS kitapları kategorisinde yer alan TYT 1. Oturum kaynaklarına göz atarak ihtiyacınıza uygun ürünü güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.