Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2

YÖKDİL Kitapları

YÖK’ün yabancı dil seviye belirleme amacıyla hazırladığı YÖKDİL, ileride uzmanlık alanı olarak dilleri belirleyen adayların girmekle yükümlü oldukları YDS alternatifi bir sınavdır. Siz de YÖKDİL sınavında başarılı olabilmek için güncel ve kaliteli bilgilerin yer aldığı kaynaklara ihtiyaç duyuyorsanız, KitapAl’ın online mağazasında sunduğu farklı içeriklere sahip kitapları keşfedebilirsiniz!

YÖKDİL sınavına hazırlanırken öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği alanlara yönelik özel içeriklerle oluşturulan kitaplar sunan KitapAl, deneyimli yazarların müfredata uygun biçimde ürettiği soru ve bilgilerden meydana gelen kaynakları sizlere ulaştırıyor. Fen bilimleri, sağlık bilimleri, sosyal bilgiler ve sözlük olmak üzere öğrencilerin sorumlu oldukları dört farklı konuda yayınlara sahip olan YÖKDİL sınavı kitapları; her seviyeye uygun seçenekler sunuyor. Konu anlatımı, soru bankası, denemeler gibi farklı konseptlere ait kitapların yer aldığı YÖKDİL sınavı kaynakları arasında siz de ihtiyacınıza uygun kaynağı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yediiklim, ModaDil, Pelikan ve benzeri yayınevlerinin güncel formatta hazırladığı YÖKDİL kitaplarını KitapAl’ın ayrıcalıklı ürün koleksiyonunda inceleyebilir ve dilediğiniz her an güvenli ödeme sistemlerinden faydalanarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.