Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.
1 2

ALES Kitapları

Lisans derecesi ile eğitimini tamamlayan öğrencilerin lisansüstü programlara geçişinde önemli bir kriter olan ALES’e yönelik, uzmanlar tarafından dikkatle hazırlanan kitapları KitapAl’ın online mağazasında bulabilirsiniz! Öğrencilerin ALES’e hazırlanırken ihtiyaç duyabilecekleri alanlara uygun farklı içeriklere sahip kitapların bulunduğu online katalogda, sizin için ideal kaynağı keşfedebilirsiniz!

Konu anlatımı, soru bankası, denemeler, yaprak testler gibi özel gereksinimlere göre hazırlanmış kitaplardan oluşan ALES kitapları kategorisi; güncel bilgilerin ışığında öğrencilerin sınava doğru bir şekilde hazırlanabilmesine ortam sağlıyor. İçindeki soruların tamamını çözümlü şekilde sunan ve sınava girecek adayların soru kalıplarını öğrenip tecrübe kazanmalarını sağlayan ALES kitapları, eşit ağırlıktan sayısala ve sözele kadar tüm öğrencilerin kendi branşlarına uygun kaynaklar sunuyor.

Aralarında Akıllı Adam, Murat, Pegem, Uzman Kariyer, Yediiklim gibi isimlerin bulunduğu çok sayıda yayınevinin uzman kadrosu eşliğinde hazırlanan ALES kitaplarını siz de KitapAl’ın ayrıcalıklı ürün koleksiyonunda inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sizler için oluşturulan farklı ödeme fırsatları ve aynı gün kargo imkânı ile günün her saati güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.