Sıralama seçin
Görünüm
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

SPK Kitapları

Sermaye piyasası alanında çalışmak isteyen yönetici, personel ve benzeri kişilerin geçmesi gereken SPK sınavı; birçok farklı konuyu içeren oldukça kapsamlı bir bütün olarak ciddi bir çalışmayı gerektiren bir sınavdır. Bu yolculukta kaliteli yayınları ve müfredata uygun bilgileriyle öğrencilere rehber olacak KitapAl, online kataloğunda yer verdiği kitaplarla sınavlara doğru bir şekilde hazırlanabilme imkânı sunuyor!

Aralarında ticaret hukuku, sermaye piyasası araçları, yatırım kuruluşları, genel ekonomi ve daha pek çok dersin yer aldığı güncel müfredata uygun kaynaklardan oluşan SPK sınavı kitapları; çalışma kitabı ve soru bankası olmak üzere iki ayrı formatta öğrencilere sunuluyor. Farklı düzeylere göre kategorilere ayrılarak düzenlenen ya da tüm düzeyleri içinde barındıran kaynakların bulunduğu KitapAl’ın online mağazasındaki SPK kitapları, sınava hazırlık aşamasında adayların ihtiyaç duyabileceği her şeyi sağlamayı amaçlıyor.

Akademi Consulting – Training ve Yargı Yayınları başta olmak üzere pek çok yayınevinin ürününe ulaşabileceğiniz KitapAl’ın online kataloğunda siz de aradığınız kaynağa rahatlıkla ulaşabilir; güvenli ödeme sistemlerinden faydalanarak günün her saati satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.