Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

KPSS Önlisans – Lise Çıkmış Sorular

Her dönem birbirine benzer soruların yer aldığı KPSS için yapmanız gereken en önemli şeylerden biri de çıkmış soruları çözmek! Hem önceki yılların sınav formatına dair fikir edinebileceğiniz hem de test sistemini kavrayıp tecrübe kazanabileceğiniz KPSS önlisans ve lise çıkmış sorular kitapları ile siz de sınava rakiplerinizden bir adım önde girebilirsiniz!

Geçmiş tarihlere ait en az 10 yıllık sınav sorularının yer aldığı KPSS önlisans ve lise çıkmış sorular kitaplarının bulunduğu KitapAl’ın online mağazasında, farklı seviyelere sahip adayların rahatlıkla çözebileceği sorular yer alıyor. Uzman eğitimcilerin deneyimleriyle hazırlanan bu kaynaklar; tamamı çözümlü sorular sayesinde adayların eksiklerini gidermelerine, soru kalıplarını anlamalarına ve soru tipleri hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı oluyor.

Adaylara belli bir süre dahilinde kendilerini test edebilme fırsatı da sunan KPSS önlisans ve lise çıkmış sorular kitaplarını siz de Kitapal’ın online mağazası üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Yargı yayınları gibi tecrübeli yayınevlerinin kaynaklarının yer aldığı online katalogdaki kitapları sizlere sunulan farklı ödeme seçenekleriyle günün her saati güvenle satın alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.