Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

KPSS A Grubu Kitapları

Müfettiş, kaymakam, uzman, denetmen ve benzeri kamu görevlerinde bulunmak isteyenlerin geçmesi gereken bir aşama olan KPSS A Grubu sınavı, en az lisans mezunu adaylar için hazırlanmış bir sınavdır. İİBF (İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri), Hukuk, Mühendislik gibi fakültelerden mezun, KPSS Genel yetenek ve Genel Kültür sınavlarına girip başarılı olmuş adayların girmeye hak kazandığı bu sınav; A Grubu olarak nitelendirilen kadrolara personel sağlamak için hazırlanmaktadır. Her adayın uzmanlık alanını içeren sorular ve test gruplarından meydana gelen KPSS A Grubu sınavından başarılı olabilmek için doğal olarak ciddi bir çalışma ve güvenilir kaynaklar gerekmektedir.

Uzmanlar eşliğinde hazırlanan her çalışma alanına özel bilgilerin yer aldığı kitapları bulabileceğiniz KitapAl online kataloğunda, sorumlusu olduğunuz bölüm için ihtiyaç duyduğunuz her türlü materyale rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sınav formatına uygun olarak oluşturulan içerikler sayesinde siz de memurluğa emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

KPSS Başarısı İçin Gereken Tüm Kitaplar!

Devletin ileri kademelerinde görev almak isteyen adayların kendi alanlarının detaylı bilgilerini içeren kaynaklar olan KPSS A Grubu kitapları; farklı bilgi seviyeleri göz önüne alınarak hazırlanan konu anlatımları, test tekniğini geliştirmeye yardımcı olacak soru bankaları ve pratik bilgilerin yer aldığı cep kitaplarından oluşuyor. Geçmiş yıllarda düzenlenen sınavlarda çıkmış soruların derlendiği kitapların yanı sıra günün her saati kolayca çözülebilecek yaprak testler, adayların kendilerini test edebilecekleri denemeler ve özel olarak hazırlanan modüler setler de KPSS A Grubu kitapları arasında bulunuyor. Eğitim alanında uzmanlaşmış yayınevleri ve uzman eğitimciler tarafından hazırlanan kitapları siz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Seviyenize ve sınav konusundaki gereksinimlerinize göre seçebileceğiniz KPSS A Grubu kitaplarını, günün her saati güvenli ödeme sistemleri ile KitapAl’ın online mağazasından satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.