Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.
1 2

DGS Kitapları

Ön lisans eğitimlerini lisans derecesine yükseltmek isteyen adayların geleceklerine yön verecek sınav olan DGS için gereken tüm kaynaklar, KitapAl’ın online mağazasında sizlerle! Öğrencilerin kendi alanlarını içeren tüm derslerin kaynaklarının yer aldığı KitapAl’ın DGS kitapları kategorisinde, sınav maratonunda sizlere destek olacak pek çok kitabı keşfedebilirsiniz!

Yediiklim, Evrensel İletişim, Pegem, Data, İntibak ve daha birçok yayınevinin öncülüğünde uzman kadro eşliğinde hazırlanan DGS kitapları; adayların bilgi ve tecrübelerini ölçebilecekleri oldukça etkili kaynaklar sunuyor. Sınav ortamı simülasyonu yaratılabilecek denemeler ile çıkmış soruların yanı sıra sözel ve sayısal derslere özel setleri barındıran KitapAl’ın online kataloğunda; yaprak test, soru bankası ve benzeri kaynaklar da yer alıyor. Tamamı çözümlü sorularla öğrencilerin soru kalıpları konusunda bilinç ve tecrübe kazanmalarına yardımcı olan DGS kitapları, her seviyeden aday için ideal ürünler olarak sizlere ulaşıyor.

KitapAl güvencesiyle sunulan DGS rehber kitap setlerini siz de online katalog üzerinden tek tuşla inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun kitapları günün her saati güvenli ödeme sistemlerinden faydalanarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.