Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 296 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

KPSS Lisans Kitapları

Kişilerin devletin çeşitli kademelerindeki görevlere atanması için önemli bir koşul olan KPSS, açık adıyla Kamu Personeli Seçme Sınavı’dır. Geçmişten günümüze ‘garanti meslek’ gözüyle bakılan devlet memurluğu unvanını kazanmak için adaylar, iki yılda bir kez düzenlenen ve birkaç oturumdan oluşan bu sınava girmekle yükümlüdür. Sınavda herkesin çözmesi gereken ortak soruların yanı sıra memur adaylarının görev almak istedikleri alanlara yönelik hazırlanan uzmanlık soruları da yer alır. Bu nedenle KPSS’den geçer not almak ya da hedeflenen mesleğe ulaşabilmek, disiplinli bir çalışma ile mümkündür.

KitapAl’ın müfredata uygun; bilgilerinizi geliştirici, öğretici ve sınav sistemine hazırlayıcı KPSS kitapları ile siz de hayatınızda bir dönüm noktası olacak bu sınava doğru bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Lisans düzeyindeki ihtiyaçlarınıza göre kategorilere ayrılmış kitap serileri, KitapAl’ın online mağazasında sizleri bekliyor!

Lisans Programlarına Özel KPSS Kitapları

KitapAl’ın online kataloğunda geleceğinize yön verecek önemli adımlardan biri olan KPSS için eksiklerinizi giderecek ve daha planlı çalışmanıza yardımcı olacak çok sayıda KPSS lisans kitapları yer alıyor. Konu anlatımı, soru bankası, denemeler, yaprak test, çıkmış sorular ve cep kitaplarından oluşan KPSS lisans kitapları; set halinde ya da ders branşları temelinde, alanında uzman eğitimciler tarafından özel olarak hazırlanmış seçeneklerden oluşuyor. Genel yetenek ve genel kültür konularını içeren tek kitap alternatifleri ile coğrafya, tarih, matematik, Türkçe ve benzeri dersler için ayrı ayrı düzenlenmiş serileri bulabileceğiniz KPSS lisans kitapları kategorisinde; temel veya ileri düzeyde gereksinim duyduğunuz tüm kaynaklara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

KitapAl’ın güvenilir online kataloğunda bilgi düzeyinize ve eksiklerinize göre seçebileceğiniz kitapları; sizin için özel olarak oluşturulan indirimlerden faydalanarak günün her saati kredi kartı, havale, kapıda ödeme gibi ödeme metotlarıyla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.