Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2

YDS Kitapları

Lisans üstü eğitime kabul aşamasında ALES ile birlikte önemli bir kriter olan YDS puanı, adayların eğitim hayatları boyunca kazandıkları ikinci dilin en güzel belgesi niteliğindedir. Bu nedenle akademik alanda büyük önem arz eden YDS’de başarılı olmak, her adayın geçmesi gereken bir aşamadır. Her türlü sınav formatı için ideal kaynaklar üreten KitapAl’ın online kataloğunda siz de seviyenize ve ihtiyacınıza uygun ürünleri YDS kitapları kategorisinde bulabilirsiniz.

Konu anlatımlarından soru bankalarına, deneme kitaplarından çıkmış sorulara kadar öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği ne kadar kaynak varsa bulabilecekleri KitapAl’ın YDS kitapları kategorisi; özel olarak hazırlanmış setler ve sözlükler de yer alıyor. Delta Kültür, ModaDil, Tercih Akademi, Me Too ve alanında uzman daha pek çok yayınevinin deneyimli kadrolarıyla hazırlanmış YDS kitapları; adayların hem grammer konusunda kendilerini geliştirmelerini hem de test çözme konusunda hız kazanmalarını sağlayacak formatlarla sunuluyor.

Öğrencilerin hayatına yön verecek önemli sınavlardan biri olan YDS’den siz de başarılı olmak istiyorsanız, KitapAl’ın online mağazasında bulunan kaynakları inceleyebilir ve beğendiklerinizi günün her saati satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.