Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

KPSS Önlisans – Lise Deneme Kitapları

KPSS öncesinde adaylar için yapay bir sınav ortamı yaratarak onlara bilgi ve deneyimlerini ölçme fırsatı sunan KPSS önlisans ve lise deneme kitapları, KitapAl’ın online mağazasında sizleri bekliyor! Güncel sınav sistemiyle uyumlu şekilde hazırlanan deneme sınavları ile siz de bilgi düzeyinizi ölçebilir, test çözme konusundaki başarınızı gözlemleyebilir ve sınav heyecanınızı törpüleyebilirsiniz!

Soruların doğruluğunu anlayabilmenize yardımcı olacak biçimde çözümlü eklerle hazırlanan KPSS önlisans ve lise deneme kitapları; 7’li, 9’lu ve 10’lu seçeneklerle ihtiyacınıza sunuluyor. Alanında uzman eğitimcilerin deneyimiyle oluşturulan bu kaynaklar; coğrafya, matematik, Türkçe, tarih gibi alanların sınavlarda adayların en çok karşılarına çıkan soru çeşitlerinden meydana geliyor. Yargı, Akıllı Adam, Evrensel İletişim ve benzeri güvenilir yayınevlerinin kitaplarından oluşan KPSS önlisans ve lise deneme kitapları; farklı seviyelerdeki memur adaylarına ideal bir sınav deneyimi yaşama fırsatı sunuyor.

Siz de KPSS öncesi bilgilerinizi ölçmek amacıyla çözebileceğiniz KPSS önlisans ve liseye uygun şekilde basılmış deneme sınavlarını KitapAl’ın seçkin kitap koleksiyonunda inceleyebilir; gereksinimlerinize cevap verecek kaynakları günün her saati güvenle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.