500TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Toprak Yayıncılık AYT Kimya Soru Bankası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

1. AYT KİMYA SORU BANKASI

Kitabımızı Milli Eğitim Bakanlığı'nın Kimya dersi için yayınladığı öğretim programına uygun olacak şekilde ve YKS'ye hazırlıkta temel bir kaynak olması misyonuyla hazırladık.

2. ÇÖZÜLEBİLİR VE BİTİRİLEBİLİR BİR KİTAP!

ÖSYM’nin son yıllarda kullandığı yeni tarz soruları titizlikle inceleyerek

  • kazanımlarınızı bir üst seviyeye çıkarabilmek,
  • farklı soru türleriyle tecrübenizi arttırabilmek

amacıyla sıkılmadan çözebileceğiniz ve hazırlık sürecinde katkı sağlayacak, beceri temelli sorularla zenginleştirilmiş bir kitap hazırladık!

3. ANALİZ TABLOSU!

Soru sayılarını belirlerken ÖSYM’nin yaptığı sınavlarda sorduğu soruları referans alarak bu konuda farkındalık oluşturmak adına her bölümün başına son 10 yılda sorulan soruların Analiz Tablosu’nu ekledik.

4. KAZANIM TESTLERİ!

Soruları konunun anlatım sırasına göre dizdiğimiz Kazanım Testleri’nde,  her testi ayrı ayrı isimlendirdik. Bu sayede soruları çözmek için tüm ünitenin bitirilmesine gerek duyulmadan kazanımların ölçülmesini amaçladık.

5. UYGULAMA TESTLERİ!

“Bilgi” ve “kavrama” düzeyindeki sorularla konunun öğrenilmesini sağladıktan sonra; “uygulama” ve “analiz” düzeyindeki sorulardan oluşan Uygulama Testleri ile konunun pekiştirilmesini amaçladık.

6. KONTROL TESTLERİ!

Kontrol Testleri’yle, kapsadığı konulardaki yeterlilik düzeyinizin “kontrol” edilmesini amaçladık. Ayrıca kontrol testlerindeki her sorunun cevap anahtarını da konu analizli hâle getirerek eksiklerinizin tamamlanması adına yapacağınız çalışmaları daha verimli hâle getirmeyi amaçladık.

7. HAYALDEN UZAK, OLABİLDİĞİNCE GERÇEKÇİ!

ÖSYM’nin sorduğu soruları dikkate alarak "hayalci" olmak yerine "Gerçekçi" ve "yenilikçi” bir anlayışı benimseyen vizyonumuzu belirgin kılarak hem klasikleşmiş hem de yeni nesil toplam 1792 adet soruya yer verdik.

8. Okulda da interaktif şekilde kullanımını sağlamak için Akıllı Tahta Uygulaması ekledik. Eksik kazanımların tamamlanması ve tecrübe kazanılması adına soruları video çözümlü hâle getirdik.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Whatsapp üzerinden Sipariş Verin!
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...