500TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Toprak Yayıncılık TYT Kimya Soru Bankası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sevgili Öğrenciler,

Bu kitap, sınava hazırlık sürecini en etkili şekilde değerlendirmenizi sağlamak amacıyla kazanımlarınızın pekiştirilmesi, tecrübenizin artırılması, dönemsel tekrarlarınızın ve kontrollerinizin sağlanmasına imkân tanıyacak şekilde hazırlandı. Kitabımız, ÖSYM
tarafından özellikle son 10 yılda sorulan soru türleri titizlikle gözden geçirilip, analiz edilerek oluşturuldu. Ayrıca kitabımızın daha önceki baskılarını kullanan çok sayıda öğrencimizin yaptığı geri bildirimlerden de yararlanılarak kitabımız güncel hâle getirildi.
Kitaptaki Kazanım, Uygulama ve Kontrol Testleri neyi mi hedefliyor?

Kazanım Testleri: Her bölümün başındaki mavi testlerdir. Konu anlatım sırasına göre dizilmiş sorulardan oluşur. Bu testleri tamamlandığınızda bölümle ilgili tüm kazanımları pekiştirmiş olacaksınız.

Uygulama Testleri: Her bölümün sonundaki kırmızı testlerdir. ÖSYM tadında ve deneme formatında sorular kullanılarak oluşturuldu. Bu test grubunda, bölümle ilgili karma sorular kullanılarak tecrübelerinizin artışı hedeflendi. Bu testleri tamamlandığınızda konu bazında
“ÖSYM soru türlerine hazırım!” diyeceksiniz.

Kontrol Testleri: Belirli bölümlerin sonunda yer alan bu testler, ÖSYM tadında ve konu bazlı tarama sınavı formatında sorular içermektedir. Bu test grubunda, uygulama testlerinin ardından edindiğiniz tecrübe ile bu testleri çözdüğünüzde fark edeceğiniz tecrübenin karşılaştırılmasına imkân sağlamak hedeflendi. Bu testleri tamamlandığınızda birden çok bölüm için “Bir süre önce ÖSYM soru türlerine hazırdım, acaba hâlâ aynı tecrübeye sahip miyim?” sorusuna cevap bulacaksınız. Bu aşamada kontrol testleri için özel hazırladığımız “Konu Analizli Cevap Anahtarları”, denemelere başlamadan önce eksik ya da yeterli olduğunuz bölümler konusunda size yol gösterecek.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Whatsapp üzerinden Sipariş Verin!
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...